The Punisher Oyunu Artık Dizi Olarak Netflix’te

Marvel'in yeni dizilerinden olan The Punisher, artık Netflix diziler arasında yer alıyor. Marvel tarafından paylaşılan fragman ile tarih belirlendi!


The Punisher dizisi, Marvel tarafından yayınlanan fragman ile ne zaman yayınlacağının duyuruldu. Netflix, Marvel dizilerinden bünyesine yeni eklediği The Punisher dizisi için fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragman ile dizinin çıkış tarihi resmiyet kazandı.

Netflix üzerinde, Marvel’e ait Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist dizileri ardından bünyesine yeni eklediği The Punisher dizisi artık Netflix üzerinden izleyebileceksiniz. Geçtiğimiz aylarda gösterimde olan The Defenders’da rol alan Jon Bernthal, artık The Punisher dizisinde başrol olarak oynayacak.

The Punisher Oyunu Artık Dizi Olarak Netflix'te The Punisher Dizisi Netflix Marvel

Las Vegas’ta yaşanan silahlı olayların ardından önümüzdeki sezon vizyona girmesi beklenen The Punisher dizisi, yaşanan silahlı olaydan sahnelerde barındırıyor. Yayınlanan fragmanın ardından bu bekleyişin fazla uzun sürmeyeceği, The Punisher dizisinin 17 Kasım 2017 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu.

The Punisher Oyunu Artık Dizi Olarak Netflix'te The Punisher Dizisi Netflix Marvel

The Punisher oyunu ve çizgi romanlarında, eşi ve çoçuğunun ölümü ardından intikam konusu işlenmişti. Gereken adaleti kendi belirleyen Punisher, Netflix’de yayınlanacak olan dizide sadece intikam konusuna yer verilmeyecek. New York’da bulunan suçlulara karşı duran Frank Castle karekterini konu alınıyor.

The Punisher senaryosu Steve Lightfoot tarafından kaleme alındı. The Punisher’da Frank Castle karekterini Jon Bernthal canlandıracak.

The Punisher Dizi Fragmanı

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir