Sony’den Ses Kontrollü 360 Derece Hoparlör

Teknoloji devi Sony’den üstün sese ve dahili Google Assistant özelliğine sahip yeni ses kontrollü 360 derece hoparlör.


Sony’nin yeni ses kontrollü hoparlörü LF-S50G, tek bir kompakt ve oldukça şık bir hoparlörle online bilgilere ve yüksek kaliteli sese kolayca erişim imkanı sunuyor.

360 derece ses özelliğine sahip hoparlör, evinizin yeni dijital hub’u olarak görev yapıyor. Dahili Google Assistant özelliği ile hoparlör sevdiğiniz bir şarkıyı çalmasını isteyeceğiniz veya sorular sorabileceğiniz sanal kişisel asistanınız olma özelliğine de sahip.

 

 1. 1 Sesle kumanda edebilirsiniz

  Sony’den Ses Kontrollü 360 Derece Hoparlör Sony Ses sistemi Liste Haber Hoparlör

  Soru sormak yada eğlenceli bilgiler edinmek için artık telefona gerek kalmıyor. Bunu yapmak için yalnızca konuşmanız yeterli. Herhangi bir yere gitmek istediğinizde yol güzergahınızdaki trafiğin durumunu öğrenmek, sabah uyanmak için alarmı kurmak veya uçak rezervasyon bilgilerinizi hatırlamak için yalnızca ''Ok Google'' diyerek hoparlörü açabilirsiniz.  2. 2 Her yöne ses özelliği

  En güzel özelliklerinden biri ise 360 derece hoparlör sistemi ile S50G kablosuz hoparlör, ortalama büyüklükteki bir odayı rahatlıkla sesle kaplayabiliyor.  Yüksek kaliteli ses, bu kilit parçaların Sony’nin ses teknolojisindeki uzmanlığı temelinde bir araya getirilme şekliyle ortaya çıkıyor.

 3. 3 Eşsiz kullanılabilirlik

  S50G ses kontrollü hoparlör, evinizin her anında ve her odasında kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Düşmeye dayanıklı olması ve yerleştirdiğiniz yerde temiz kalabilmesini sağlayan ve bizce en önemlisi su geçirmez kaplaması sayesinde mutfakta da rahatlıkla kullanılabiliyor. 

  Bluetooth ve NFC desteğine sahip S50G akıllı hoparlörde hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cep telefonunuzdan hızlıca müzik çalmanızı olanak sağlayacak tek dokunuşla bağlantı özelliği bulunuyor.

  Ürünün servis başlangıç tarihleri ve koşulları ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor. LF-SG50, İngiltere, Almanya ve Fransa’da Kasım 2017’den itibaren satın alınabilecek. Türkiye'ye ne zaman geleceği hakkında ise herhangi bir bildirim yok. 


Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir