Sony Xperia XZ1 Türkiye Fiyatı Belirlendi

IFA 2017 lasmanında tanıtılan Sony Xperia XZ1 akıllı telefonu Türkiye'de satışa sunuldu.


Sony sene başında, IFA 2017 lasmanında duyurusunu yaptığı Sony Xperia XZ1 modeli, Türkiye üzerinde satışa sunulmaya başladı. Sony, Sony Xperia XZ1 modeli ile, akıllı telefon sektöründeki diğer rakipleri kıyasla fiyat olarak bizleri çok fazla üzmeyecek.

Snapdragon 835 modeli işlemcisi, 4 GB ram ile birlikte 64 GB depolama alanı ile birlikte satışa sunulan Sony Xperia XZ1, 256 GB’a kadar da microSD kart desteği sağlıyor. Sony Xperia XZ1 Ay Mavisi, Sıcak Gümüş ve Siyah renk seçenekleriyle Türkiye’de artık satışa hazır. Sony Xperia rakipleri ile karşılaştırıldığında kamera teknolojisi ile ilkler arasında yer alırken 19 MP arka kamera ile 960 FPS video kaydı, yavaş çekim moduyla birlikte kaliteli video çekimleri bizleri bekliyor.

Sony Xperia XZ1 Türkiye Fiyatı Belirlendi Sony Xperia XZ1 Türkiye Fiyatı Sony Xperia XZ1 Fiyatı Sony

Sony Xperia XZ1, selfie çekmeyi seven kullanıcılarınıda düşünerek 13 MP’lik HD ön kamera, Sony tarafından özel olarak geliştirilen 3D oluşturucu özelliklerinide unutmadan belirtelim. Ayrıca oluşturduğunuz 3D görsellerinizi 3D yazıcılarınızdan da çıkartma imkanı sağlıyor.

İşletim sistemi olarak Android’in son versiyonu olan Android 8 Oreo sürümü ile gelen Sony Xperia XZ1 modeli akıllı telefonu, Türkiye için resmi olarak 2.999 TL ile fiyatlandırıldı.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir