PUBG En Çok Oynanan Oyun Listesinde İlk Sırada

Steam verilerine göre PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu, GTA V'den sonra en çok oynanılan oyunlar listesinde yerini aldı.


Steam’ın yayınladığı En Çok Oynanan Oyun, En Çok Satın Alınan Oyun gibi listelerin başında PUBG oyunu gelmeye başladı. Son zamanların yeni çıkarılan oyunlar arasında yeni bir akım başlatan PUBG, resmi satış verilerine göre 15 Milyon’dan fazla satışı geçti.

Steam Erken Erişim programını 23 Mart 2017 tarihinde sunan Steam, yılını doldurmadan Steam’da en çok indirilen & oynanan oyunlar arasında yerini aldı. GTA V rekoruna hemen hemen yaklaşan PUBG, CS: GO ve LOL oyunlarını Steam sıralamalarında geride bıraktı.

PUBG En Çok Oynanan Oyun Listesinde İlk Sırada PUBG PlayerUnknown’s Battlegrounds Haberleri En Çok Oynanan Oyunlar

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyun yapımcıları, bu başarı ile kalmak istemedikleri aşikar ki yakın zamanda Xbox One ve PS4 platformlarında da oynanabileceği duyurusunu yaptı. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun resmi olarak çıkış tarihi 2018 yılının başları olmasına rağmen şimdiden resmi çıkış tarihi dört gözle bekleniyor.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir