OnePlus 5T Yeni Çerçevesiz Ekran İle Daha Kompakt

OnePlus firması tarafından geliştirilen OnePlus 5T modeli ile büyük ses getirecek. Stok sıkıntısı OnePlus 5T modelinde de yaşanabilir.


Çerçevesiz ekran modasına uyum sağlayan OnePlus firması yeni model ile karşımızda. OnePlus 5 modeli satışları alt üst edip stok sıkıntısı yaşanmıştı. OnePlus firması tarafından geliştirilen OnePlus 5T çerçevesiz ekran modeli hakkında haberimiz devamında ayrıntılara yer verdik.

OnePlus tarafından geliştirilen OnePlus 5T modeli internet ortamına sızdırılan görseller itibariyle, yeni modelin çerçevesiz ekran tasarım kullandığı ve 18:9 görüntü boyutu ile karşımıza çıkıyor. OnePlus 5T model akıllı telefonu, alt kenar ile üst kenar tasarımı ince tutulmuş. OnePlus 5T modelinde parmak izi özelliği kullanılmış. Tasarım olarak telefonun arka alanına yerleştirilen parmak izi okuyucusu ve çift kamera sensörü bulunuyor.

 

OnePlus 5T akıllı telefonu, sızdırılan bilgiler doğrultusunda 6 INC ekran boyutu bulunuyor. Boyut olarak OnePlus 5 ile aynı ölçüler kullanılmış. OnePlus 5T model akıllı telefonu teknik özelliklerine değinecek olarak olursak, Snapdragon 835 Yonga Seti, 8GB Ram, 128 GB hafıza kapasitesi, optik sensörlü çift arka kamera, OnePlus 5T modeli özelliklerinden bir kaçı.

Fiyat olarak OnePlus 5 akıllı telefon modeline yakın bir miktar bekleniyor. Önümüzde ki ay lansmanları içerisinde tanıtılması beklenen OnePlus 5T akıllı telefonu şuan için en çok takip edilen telefonlar arasında yer alıyor.

Deniz AKAR

Merhabalar, ben Deniz Akar. Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü mezunuyum. Tekno1.net üzerinde Teknolojiye dair güncel haberleri, kendi yorumum ile siz okurlarımıza iletiyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir