Netflix’ten Kullanıcılara Yeni Zam Uyarısı Geldi

Netflix Türkiye için abonelik ücretlerine zam geldi mi ? ABD Netflix zamı Türkiye'yi etkiledi mi sorularınızın cevabını haberimizin devamında sizin için açıklıyoruz.


Netflix ABD üzerindeki kullanıcılara abonelik paketlerine ek zam yapacağı duyurusunu geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklamıştı.

ABD üzerindeki Netflix abonelik zamları Türkiye’yi etkileyecek mi ? Resmi olarak Netflix tarafından Türkiye için zam bildirisi mevcut mu Netflix zamı hakkında oluşturduğumuz haberimizin devamında soruların cevabını bulabilirsiniz.

Öncelikle Netflix internet üzerinden reklamsız ve daha kaliteli dizi, film keyfini yaşayabileceğiniz bir oluşumdur. Haliyle verdiği hizmet karşılığını abonelerinden talep etmekte. Netflix ABD’de yaşayan kullanıcılarına, 9.99 dolar olarak ücretlendirdiği abonelik paketini 11 dolara çıkarttı. 11.99 dolarlık abonelik ücretini 14 dolara yükseltti. Hemen hemen 2 dolarlık Netflix ABD zamı, Türkiye için de geçerli olacak mı sorunun cevabı ise maalesef şuan için bir netlik kazanmadı.

Netflix Türkiye için şuan minimum abonelik ücreti 27.99 TL’den devam ediyor.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir