MSI Cubi 3 Silent Mini Tanıtıldı

MSI, fansız, son teknoloji Cubi 3 Silent Mini bilgisayarını tanıttı. Sessiz ortamlar için en ideal bilgisayar kasası.


Ev ortamınızda veya çalışma ofisinizde, tamamen sessiz bir bilgisayar kullanmak isteyen kullanıcılar için üretilmiş olan MSI Cubi 3 Silent Mini modeli duyuruldu.

Gelişen işlemci teknolojileri ile enerji veririmliliğine yönelik çalışmalar sonrası, ev ve çalışma ofislerinizde kullanabileceğiniz mini bilgisayarlar üretilmeye devam ediyor. Son dönemlerde üretilen mini bilgisayarlar içerisinde fan bulunmuyor. MSI Cubi 3 Silent serisi bilgisayar kasalarında da fansız olarak üretildi.

MSI,  Cubi 3 Silent ve Cubi 3 Silent S olmak üzere iki yeni model ile piyasada satışa sunuldu. MSI Cubi 3 Silent model fansız bilgisayarlar üzerinde Intel Kabylake U işlemcisine yer verildi. 15 W ısıl sistem sayesinde MSI, fan ihtiyacını ortadan kaldırdı. Kasa içerisinde alüminyum ısı yönetici & dağıtıcı kullanıldı. Eklenen hava sirkülasyonu kapakcılarıda soğutma sistemine destek sağlıyor.

2.5 INC sürücü depolama slotu, 32 GB‘a kadar RAM, 2133 MHz DDR4 bellek imkanı sunan MSI, DP ve HDMI çıkışları ile 4K harici ekran görüntü kalitesi sunmayı eksik etmemiş. 4 adet USB 3 slotu, Intel Dual Band Wireless-AC 3168 Wireless kartı, Giga LAN 8111H kablolu internet girişi yer alan MSI Cubi 3 Silent modelleri satışları önümüzdeki hafta başlanması planlanıyor.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir