Merakla beklenen GTA VI haberleri çıktı!

Gta 6 hakkında merak edilenleri ve şimdiye kadar ortaya çıkan haberleri bir araya getirdik.


 1. 1 GTA VI Senaryosu Nerede Geçecek ?

  Merakla beklenen GTA VI haberleri çıktı! list GTA VI GTA 6 GTA

  Bazı kaynaklar Rocstar Games'in tüm Amerika'yı kapsayan bir harita oluşturulduğunu ve hikayenin çok geniş alanlara yayılayacağı yönünde. 

  Bir başka kaynakta ise haritanın bu sefer Fransa'da  kapsayacağı ve ana şehrin Paris olacağı yönünde. 


 2. 2 Gta VI ' da karakterler nasıl olacak ?

  Merakla beklenen GTA VI haberleri çıktı! list GTA VI GTA 6 GTA

  Gta VI ' da tüm seriden farklı olarak kadın karakter olacağı yönünde. Rocstar Games'in kurucusu verdiği bir röportajda oyuna kadın karakter eklemenin akıllıca ve meraklandırıcı bir olay olacağını söylemişti. Gta VI da böyle bir şey olması çok muhtemel gibi gözüküyor. 

  Bir diğer bilgi ise Tommy Vercetti'nin Gta VI ' da yeniden hayat bulacağı. Bu haber birçok oyunseverin ilgisini şuandan çekmiş durumda. 

 3. 3 Gta 6 ne zaman çıkacak

  Merakla beklenen GTA VI haberleri çıktı! list GTA VI GTA 6 GTA

  Gta San Andreas 2004 yılında, Gta IV 2008 yılında, Gta V ise 2013 yılında satışa sunuldu. Bu tarihlere göre yeni bir Gta 4-5 yılda bir piyasaya çıkmakta. Ama Gta 5 beklenenden fazlasını verdiğini için ve kullanıcılar bakımından çok beğenildiği için yapımcılar çıkacak olan seride de bu başarıyı sürdürmeyi hedefliyorlar. Bu nedenle de Gta VI ' nın  diğer serilere göre daha geç piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Bu tarihin ise 2020'den önce olmayacağı beklenmekte. 

Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir