Marvel 2018 Film Çekimleri Tamamlandı

Marvel'in 2018 yılında çıkması beklenen filmleri, X-Men: Dark Phoenix ve Deadpool 2 çekimleri bitti.


Yenilmezler, Captain America, Örümcek Adam, Deadpool, X-Men sinema filmlerin yapımcısı olan Marvel’in 2018 yılında vizyona girmesi beklenen X-Men: Dark Phoenix ve Deadpool 2 sinema filmlerinin çekimleri tamamlandı.

Deadpool 2 ve X-Men: Dark Phoenix sinema filmlerinin alt yapı çekimleri tamamlandı. Görsel efekt işlem süren Marvel filmleri, sinema takipçilerini heyacanlandırdı.

X-Men: Dark Phoenix sinema filminin yönetmeni Simon Kinberg’in kişisel resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama sonrası önümüzdeki dönemde vizyona girebileceği sinyallerini verdi.  Üstelik açıklama bu kadarlada kalmadı. Simon Kinberg, X-Men sinema filmi oyuncu kadrosuyla ilgili de açıklamalarda bulundu. Game of Thrones sevilen karekterlerinden Sansa Stark rolünü oynayan Sophie Turner, Michael Fassbender, James McAvoy, Lennifer Lawrence‘de X-Men’in yeni kadrosunda yer alıyor.

That's a wrap. #darkphoenix #xmenmovies 11.2.18

A post shared by Simon Kinberg (@simondavidkinberg) on

X-Men: Dark Phoenix için vizyon tarihi kesinleşti. X-Men: Dark Phoenix 2018 yılının 2 Kasım tarihinde vizyona girecek.

Marvel 2018 Film Çekimleri Tamamlandı X-Men: Dark Phoenix Vizyon Tarihi Deadpool 2 Vizyon Tarihi 2018 Marvel Filmleri

Ryan Reynolds tarafından üstlenilen Deadpool karekteri hayranları içinde sevindirici haber geldi. David Leitch tarafından yönetilen Deadpool 2 sinema filmi vizyon tarihi ise 1 Kasım 2018!

Deniz AKAR

Merhabalar, ben Deniz Akar. Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü mezunuyum. Tekno1.net üzerinde Teknolojiye dair güncel haberleri, kendi yorumum ile siz okurlarımıza iletiyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir