Lucy 2 Çekimlerine Başlandı

Lucy filminin ilkinden sonra sinemaseverlerin tadı damağında kalmıştı. İşte buna cevap olarak Lucy'nin devamı geliyor.


2014 yılında vizyona giren Lucy filmi beklentilerin üzerine çıkıp dünya genelinde 458 milyon dolar hasılat elde ederek önemli bir başarıya imza atmıştı.

Oynadığı her rolün hakkını veren Scarlet Johansson’un baş rolde oynadığı ve konusunun ilginç olarak kabul edildiği Lucy’nin devam filmi için çalışmaların başladığı öğrenildi. Filmin yapımcısı EuropaCorp film şirketinin CEO’su Marc, ilk filmin yazar ve yönetmeni olan Luc Besson’un geliştirmeye devam ettiğinin bilgisini de verdi.

Lucy 2 Çekimlerine Başlandı Scarlet Johansson Lucy 2 Lucy

Filmin bu kadar merak edilmesinin sebebi ise ‘Beynin %10’undan fazlası kullanılırsa ne olur?’ sorusuna cevap aranan bir film olması ve tutarlı ve ilginç bir senaryoya sahip olmasından geçiyor. Sürekli birbirinin benzeri olan şu sıralarda böyle bir filmin olması izleyiciyi kendisine bağlamış durumda. Yapımcı hiç şüphesiz ki bu filmden ciddi paralar kazandı. Şimdi ise ikincisi yolda.

Lucy 2 Çekimlerine Başlandı Scarlet Johansson Lucy 2 Lucy

Scalet Johansson’un 2.filmde tekrar oynayıp oynamayacağı ise merak konusu oldu. Bu konuda henüz bir açıklama yok ve Lucy filminin sonunda karakterin ikinci filmde devam edemeyeceği bir şekilde bitiyordu. Anca kurgulama nasıl şekillenir ve Johansson ikinci filmde oynar mı bilinmez.

Filmin çıkış tarihi konusunda bir açıklama olmasa da tahminler 2019’u gösteriyor.

Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir