Logitech Yeni Akıllı Hoparlörünü Duyurdu

Amazon dijital sesli akıllı telefon asistanı Alexa entegreli Logitech hoparlör tanıtımı gerçekleşti.


Amazon tarafından geliştirilen dijital asistan Alexa entegreli olarak çalışan Logitech hoparlör piyasaya sunuldu. Logitech, Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast adlarında iki yeni hoparlörü ürün listesine ekledi.

Logitech tarafından üretilen Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast hoparlörleri tasarım yönünden Logitech Boom 2 ve Megaboom modellerine yakın olarak üretildi. Ancak Logitech tarafından üretilen bu iki hoparlör Amazon tarafından geliştirilen Alexa dijital asistanı entegrasyonu ile çalışıyor.

Logitech Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast hoparlörlerinde bulunan gizli tasarım mikrofon sayesinde başlangıçta belirttiğiniz aktif hale gelmesi için söylenecek sözleri söylemeniz yeterlidir. Wi-fi ortamı üzerinden çalışan Logitech Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast hoparlör modelleri, yeni alan kullanıcılara Amazon tarafından 3 Aylık ücretsiz Amazon Music aboneliği hizmetide sunuyor.

Logitech Yeni Akıllı Hoparlörünü Duyurdu Ultimate Ears Megablast Hoparlör Ultimate Ears Blast Hoparlör Logitech Hoparlör Logitech

Logitech, Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast hoparlör modellerinde suya dayanıklı tasarım, 12 saat ila 16 saat arasında aktif kullanım süresi özellikleri bulunuyor. Ayrıca şarj esnasında müzik dinlemeniz kesintiye uğramıyor. Ek olarak taşınabilir şarj desteğini ek olarak satın alabiliyorsunuz.

Resmi verilere göre satış fiyatları Ultimate Ears Blast modeli için 229.99$, Ultimate Ears Megablast ise 299.99$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir