League of Legends Holyphoenix Takımında Değişiklik Yapıldı

League of Legends oyununda büyük ses getiren Anıl Işık yani Holyphoenix, takım değişikliği yaptı.


League of Legends şampiyonluk ligi takımlarından, geçtiğimiz sezon yarışmada büyük ses getiren oyuncu transferi yapmasına rağmen, şampiyonluk ligine çıkamayan Royal Bandits Takımı, yeni sezon için hazırlıklarına başladı.

Royal Bandits yeni transferi olarak önceki şampiyonluk liglerinde kendini kanıtlanmış isimlerden birisi. Holyphoenix artık Royal Bandits takımında yer alıyor.

Hali hazırda olan takım, Broken Blade, Backlund ve Closer gibi isimleri takıma eklerken nişancı rorlü için Anıl Işık, oyundaki nick ile Holyphoenix artık Royal Bandits takımında yer alıyor.

Yeni sezon League of Legends şampiyonluk liginde Anıl’ın beklentiler çok yüksek. Sebebi ise geçtiğimiz dönemlerde yine aynı görevi üstlenen Anıl Işık, League of Legends şampiyonluk liginin en iyi nişansı olarak görülmesi.

Royal Bandits Esports resmi Facebook sayfasında Anıl Işık hakkında duyuru yaptı. İşte League of Legends Royal Bandits Takımı Facebook’ta Holyphoenix hakkındaki gönderisi;

 

5'te 5!Son oyuncumuz Anıl "HolyPhoenix" Işık ile Royal Bandits de 5'te 5 yapıyor!Bundan önce HWA Gaming, Dark Passage...

Royal Bandits Esports paylaştı: 8 Ekim 2017 Pazar
Kaynak
Deniz AKAR

Merhabalar, ben Deniz Akar. Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü mezunuyum. Tekno1.net üzerinde Teknolojiye dair güncel haberleri, kendi yorumum ile siz okurlarımıza iletiyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir