Justice League Sinema Filminden 2. Fragman Geldi

Büyük heyecanla beklenen, DC kahramanlarının birlik olduğu sinema filmi olan Justice League sinema filminden ikinci bir fragman yayınlandı.


Aksiyon kaynağı DC yapımı filmlere alıştık. Batman serisi, Süperman serisi gibi aksiyon kaynağı filmlerin yapımcısı olan DC, yapımında gecikmelerin olmasına rağmen vizyona girdirmeye hazırlandığı yeni filmi Justice League önceki tanıtım fragmanına ek olarak yeni bir fragman ile karşımıza çıktı.

 

Justice League 2. Fragman

Fragmanda aslında, dünyanın Süperman'dan sonraki halini konu alıyor. Süperman'dan sonra teröristlerin kol gezdirdiği, savaşların arttığı yeni dünyada, DC kahramanların bu kötülüklerle savaştığını görüyoruz.

Aslında ikinci bir fragman yayınlama nedeni tahminimizce önceki gişe sayısında DC'nin hüsrana uğraması olduğunu düşünüyoruz. Justice League ile önceki gişe sayılarına göre daha fazla beklenti içinde olması ve daha yüksek bir gelir elde etmesi bekleniyor. 

DC'nin yeni sinema filmi olan Justice League'de Aquaman, Flash, Wonder Woman ön planda performanları merak uyandırıyor.

Justice League Vizyon Tarihi

DC, Justice League sinema filmini 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona geleceğini duyurdu.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir