iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Turkcell’de Ön Satışta

Yarından itibaren iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Turkcell tarafından ön satışa sunuluyor.


Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonları 13 Ekim Cuma günü yani yarın itibari ile Turkcell Online Platformları üzerinden ön sipariş vermek mümkün.

Turkcell Platinum müşterilerine özel olarak yarından itibaren iPhone 8 ve iPhone 8 akıllı telefonlarını Turkcell.com.tr adresi üzerinden ön sipariş verebilir, mağazalar üzerinden ön sipariş işlemlerini başlatılabilir. 20 Ekim 2017 tarihi itibariyle tüm Turkcell mağazalarının vitrinlerinde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonlarını görebilirsiniz.

Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçenekleriyle sunulan iPhone 8 akıllı telefonu özelliklerden kısaca belirtelim. Apple, iPhone 8 modelinde rakipleri kıyasla akıllı telefon modellerinde kullanılan en dayanıklı ekran camı kullanıldı. HD Retina özelliği ve piyasadaki diğer modellere kıyasla en iyi işlemci modeline sahip.

Turkcell’in iPhone 8 ve iPhone 8 Plus model akıllı telefonların ön satış hakkında daha fazla bilgi isteyen Tekno1 takipçileri Turkcell’in mağazalarına uğrayabilir, Turkcell.com.tr üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir