Huawei Yeni Yazılım Güncellemesi Geldı

Huawei akıllı mobil cihazlarına gün itibariyle yazılım güncellemesi geldi. Güncelleme sonrası VoLTE ve VoWIFI özellikleri aktif edildi.


Huawei, gün itibariyle yeni güncellemesini yayınladı. Huawei, Beta sürümünde oluşturduğu güncelleme sonrası, Huawei P10 gibi akıllı mobil cihazların VoLTE ve VoWIFI özellikleri de aktif edildi.

Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro modellerinin tanıtımı ardından ismini en iyiler listesine taşıyan Huawei, fotoğraf ve video çekme kalitesi ile ön plana çıkan diğer modelleride bu güncellemeden yararlanabiliyor.

Huawei Yeni Yazılım Güncellemesi Geldı Huawei Yeni Güncellemesi Huawei

Huawei tarafından geliştirilen EMUI 8 versiyon arabirimi kullanılacak olan güncelleme ile, güncelleme alan akıllı cihazların arabirimleri güçlendirildi. Beta güncellemesi ile gelen uygulamalar yeni güncelleme sonrası default olarak kaldırıldı. Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda uygulamalara tekrardan erişebilirler. Arayüz bakımından kullanımı daha kolay ve akıllı ekran kullanıldı.

Huawei, beta güncellemesi ile akıllı cihazların içerisindeki birbirinden farklı Huawei’ye özel özelliklerin kullanımı zorlaştırdığını, aranan fonksiyonel işlemin erişiminde sorun olduğunu belirtti. Yapılan güncelleme ile artık erişim ve kullanım daha kolay.

Huawei Yeni Yazılım Güncellemesi Geldı Huawei Yeni Güncellemesi Huawei

Huawei, yapılan güncelleme ile sadece arayüz çalışmaları değil, telefon güvenliği ve telefon sahibini tanıyabilen, öğrenebilen bir alt yapı hazırladıklarını belirtti.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir