Filmseverlerin Merakla Beklediği Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Vizyona Girdi

Kurtlar Vadisi Vatan filmi vizyona girmesinden bir gün önce Avrupa'nın başkenti Berlin'de gala yaptı. Gala'da konuşan Necati Şaşmaz dizi sinyallerini de verdi.


Berlin’in CineStar Sineması’nda sinemaseverlerle buluşan ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ ekibi coşkulu kalabalıkla bir araya geldi. Nagehan Şaşmaz’ın, eşi Necati Şaşması bu özel günde yalnız bırakmaması dikkat çekti.

Filmseverlerin Merakla Beklediği Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Vizyona Girdi Kurtlar Vadisi Vatan Kurtlar Vadisi Kaos Kurtlar Vadisi

Necati Şaşmaz gecede yaptığı konuşmada, ” Herhangi bir ülkede, bir ülkeye kast söz konusuysa neyle mücadele etmeleri gerektiğini anlatan bir film yaptık. Hem ülkemiz için hem de tüm dünya ülkeleri için önemli bir eser. O yüzden huzurunuzdayız. Özlem yaşayan, çok sevenimiz olduğunun farkındayız. Özellikle ‘ Kurtlar Vadisi ‘ sevenler aksiyona doyacak. Bunun haricinde hiç Kurtlar Vadisi seyretmemiş bir insanın da bu filmi severek izleyeceğine inanıyorum. 7’den 77’ye herkesin seveceği bir film yaptığıma inanıyorum. Bu eserde bana yardımcı olan arkadaşlarıma ve burada olamayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok uzun soluklu bir seyahat olacak. Hem yurt dışında hem yurt içinde çok seyahatimiz olacak. Büyük kadroyla buradayız. İlk yurt dışı galamız burası oldu, vizyona da ilk burada gireceğiz ” dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi? sorusuna ise Necati Şaşmaz ”Dizimizi de Kurtlar Vadisi Kaos olarak adlandırdık. Yakın zamanda güneyimizde yaşanan krizleri ve ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve değişen konjonktürde bizim neler yaşayacağımızı, etrafımızdaki coğrafyada neler yaşanabileceğini anlatmaya çalışacağımız dizimiz ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ filmimizin vizyonu bittikten sonra ocak ayı gibi gelecek” cevabını verdi.

Filmin özeti ve detayları:

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve arkadaşlarını bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekat merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir. Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat kollayan düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış ve darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele vermektedir. 15 Temmuz darbe gecesinde sınırda yaşanan hareketliliği ve darbenin perde arkasını anlatan filmin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir