Facebook’ta Yemek Sipariş Hizmeti

Facebook ABD'de yemek siparişi hizmeti vermeye başlayacağını duyurdu.


Sosyal Medya devlerinden Facebook, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) üzerinde kullanıcıların yakın çevrelerinde bulunan restoranları, Facebook üzerinden takip edebileceği ve siparişlerin iki farklı seçenekle müşterilere ulaştıracağını açıkladı.

 

Facebook'ta Restoranlar Hakkında Kullanıcı Yorumları Yer Alacak

Facebook tarafından yapılan resmi açıklamalar doğrultusunda, kullanıcıların yakın çevresinde bulunan restoranlar hakkında, Facebook'taki arkadaşları ve diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumları anlık olarak görebileceği belirtildi.

Facebook'ta Yemek Sipariş Hizmeti Facebook Yeni Hizmeti: Yemek Siparişi Facebook

Bölge Olarak Sadece ABD

Facebook, geliştirmekte olduğu yemek siparişi ve yakın çevredeki restoranlar hakkındaki kullanıcı yorum servisini şimdilik sadece ABD üzerinde gerçekleştireceğini belirtti. Papa John’s, Wingstop gibi popüler restoranların eve teslim yemek siparişi seçeneğini duyurdu.

Facebook, yakın zamanda aktif hale getireceği yemek siparişi projesini, bilgisayar üzerinden veya akıllı mobil cihazlar üzerinden kullanabileceğini belirtti. 

Facebook yemek siparişi hizmeti ile restoran erişimini hızlandırmak ve daha fazla seçenek sunmak amacıyla kullanıcıları Facebook üzerinde daha fazla zaman geçirmesini hedeflemiştir. 

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir