Facebook Geçici Olarak Kapatıldı

Facebook, 16:00 itibariyle kullanıcıların Facebook.com'a girişlerini kapattı.


Facebook veritabanında yapacağı güncellemeler için kullanıcıların Facebook.com’a girişlerini kapattı. Facebook’a giriş yaparken gelen uyarı bütün kullanıcılara gelmedi. Arkadaşlarınız veya farklı hesaplarınız var ise sizin karşılaştığınız bu ekran gelmeyebilir.

Facebook, “Facebook’ta Sanal Gerçeklik Devri yazımızda belirttiğimiz gibi yeni gelecek özellikleri Facebook üzerinde aktif etmeye başladı. Hesap bilgilerinin saklandığı veritabanlarında, bölüm bölüm olarak yeni geliştirmeleri aktif etmeye başlarken bilmeniz gerekirki hesabınıza kısa süreliğine erişim kesintisi yaşandı. Hesabınız kapanmadı, herhangi bir bilginiz silinmedi.

Site bakımları tüm kullanıcılara aynı anda uygulanamayağı için kısmi olarak bu uygulama ile karşılaşıyoruz. Daha fazla bilgi almak isteyen Tekno1 okurları için; ‘ Giriş yapmaya çalıştığımda Facebook’un kısa bir süre sonra geri döneceğini söyleyen bir mesaj alıyorum. 

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir