Dünyanın İlk Stres Çarklı Telefonu

Bundan daha önce farklı tasarıma sahip telefonlar görmüştük. Bunlardan daha ilginç olarak Hong Kong' lu bir şirket, stres çarklı telefon üretti.


Hong Kong’da bulunan Chilli International Holding adlı bir şirket, daha öncesinde piyasaya sürülen ve hemen hemen herkesin en az bir kere kullandığı stres çarkını telefona uyarladı.

Bu gibi bilgilerin yanında dikkat edilen bir özellik ise telefonda bir kulaklık girişinin bulunmaması. İlk incelemelere göre kulaklık girişi yok. Net bir bilgi olmasa da kulaklık girişi olmaması çevremizdeki insanlara radyo yayını yapar gibi ses duymalarına neden olabilir.

Dünyanın İlk Stres Çarklı Telefonu telefon Stres Çarkı K118

Canınız her istediğinde parmaklarınızın arasına alıp çevirebileceğiniz bu sıra dışı telefon şu anlık edinilen bilgilere göre sadece 20 dolar seviyelerinde. Metal stres çarklarının 100 doları bulduğu düşünüldüğünde Hong Kong’lu şirketi tebrik etmek gerekmekte. Zira hem eğlenebileceğiniz hem de telefon olarak kullanabileceğiniz cihaz için fiyatı gayet makul mevlalarda.

Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir