Call of Duty WWII’nin Betası Oynanmaya Hazır Durumda

Activision'un her serisi merakla beklenmekte. Call of Duty WWII,dün resmi olarak beta sürümüyle oyun severlerle buluştu. Steam'den beta sürümünü oynayabilirsiniz.


Call of Duty: WWII’nin multiplayer betası açıklanan tarihten önce yayınlandı. Normalde saat olarak bir gün sonrasına tekabül etmekteydi ancak beklenen zamandan daha öncesinde çıktı. Oyunun çıkışı ise Twitter’dan duyuruldu.

PC kullanıcı tarafından oynanabilecek oyun, multiplayer modu deneyecekler. Oyunun en iyi şekilde oynanması için çok çaba gösterdiklerini belirten Sledgehammer Games ”Oyun esnasında teknik bir sorunla karşı karşıya kalırsanız lütfen Activision’daki müşteri destek ekibiyle görüşün” diyerek bu oyunla birlikte takipçileriyle barışmayı hedeflenmekte.

Call of Duty WWII'nin Betası Oynanmaya Hazır Durumda WWII Call of Duty Activision

Takipçileriyle barışmak istemesinin altında ise son yıllarda sürekli gelecek dönemleri konu alan Call of Duty oyunlarından dolayı kullanıcılarından büyük tepkiler almıştı. Buna karşılık olarak ise en iyi yaptığı kurgulamaya ve temaya geri dönerek oyuncuları yeniden 2.Dünya Savaşı’na götürecek.

Steam sayfasından şu anda aktif olarak açık betaya girip oyuna girebilir ve oyunun çevrimici modunu test edebilirsiniz. Tüm haftasonu boyunca erişebilir olacak Call of Duty: WWII, full sürümü ise PC, PS4 ve Xbox One platformları için 3 Kasım’da satışa sunulacak.

Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir