Bixby 2.0 Multi Platform Destegi İle Yayında

Samsung tarafından geliştirilen Bixby, artık tüm akıllı cihazlarda aktif olarak kullanılabilecek. Bixby 2.0 güncellemesi ile gelenler haberimizin ayrıntılarında.


Samsung tarafından geliştirilen Bixby, yeni sürümü olan Bixby 2.0 resmi olarak tanıtıldı. Bixby sesli asistan uygulaması ardından yarım dönem geçti. Samsung, Bixby 2.0 güncellemesi ile artık akıllı ev ve ev eşyaları üzerinde hatta internet ortamına bağlı bütün cihazlarda aktif olarak kullanılabiliyor.

Bixby 2.0 yapay zeka hedefine ulaşan Samsung, Google Asistan ve iPhone Siri’ye rakip olabilecek bir statusu bulunuyor. Akıllı cihaz farketmeden öğrenebilen teknolojisi ile kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı oluyor. Uygulanan donanım ve yazılım kullanma becerisi geliştirilen Bixby 2.0 güncellemesi ile kullanıcıların isteklerini öngörme ve iletme yeteneğine sahip.

Bixby 2.0 Multi Platform Destegi İle Yayında samsung Bixby Nasıl Kullanılır ? Bixby 2.0 Güncellemesi Bixby 2.0

Bixby 2.0 güncellemesi, Android uygulama geliştiriciler tarafından da artık geliştirilmeye açık bir hale getirildi. Çıkarılan Android uygulamalarını, Bixby Asistanı ile entegreli olarak çalışılabilecek. Samsung şu anda Android uygulama geliştiricileri için Beta sürümünü yayınlamayı da ihmal etmedi.

Samsung Televizyonlar için şu anda sadece belirli ülkelerde geliştirilmeye açık halde. ABD ve Kore’de sunulan Bixby 2.0 ile artık sesli olarak komutlarınızı televizyonunuza uygulatabileceksiniz.

 

Bixby Tanıtım Videosu

Deniz AKAR

Merhabalar, ben Deniz Akar. Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü mezunuyum. Tekno1.net üzerinde Teknolojiye dair güncel haberleri, kendi yorumum ile siz okurlarımıza iletiyorum.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir