Beat The Game Adlı Türk Oyunu Steam’da

Bir Türk oyunu Beat the Game, Steam'e girmesinden bir gün sonra en çok satan oyunlar listesine girdi.


7 Eylül’de çıkan oyun Steam’de yayınlandıktan kısa süre sonra en çok satanlar listesine girmeyi başardı. Müziklerini Underground Tecno duayeni Marc Houle’un yaptığı müzik oyunda ana konu müziği.

İçeriğinde 24 farklı ses kullanabileceğiniz oyunda, belirli adımlarla müzik oluşturmalı ve bu sadece fütüristik bir dünya hayatta kalmanız gerekiyor. İngilizce ve Türkçe dilleri bulunan oyunda Mıstık isimli karakter gayet sempatik bir karakter.

yınlanır yayınlanmaz “en çok satanlar” listesine girmeyi başaran oyun, sizleri müzik ve aksiyonun içerisine alıyor. Müziklerini underground tehcno ustası Marc Houle’un geliştirdiği Beat the Game’de ana konu müzik. İçerisinde bulunan ses mikseri ile 24 ayrı sesi kullanabileceğiniz oyunda, belirli adımları yerine getirerek müzik oluşturmalı ve bu esayede fütüristik bir dünyada hayatta kalmalısınız. Şu anda İngilizce ve Türkçe dillerine destek veren Beat the Game’in başkahramanı, Mıstık isimli birazcık sıska kardeşimiz.

Beat The Game Adlı Türk Oyunu Steam'da Türk oyunu Steam Beat the Game

Mıstık’ı kontrol ederek objeleri bir araya getirmeli ve oyundaki her sesi kaydederek müzik oluşturabilirsiniz. Beat the Game dünyada 6 farklı ödüle aday olma başarısını gösteren oyun San Francisco’da düzenlenen sanat ödülünün sahibi olarak göğsümüzü kabarttı. Bu ödül harici ise henüz sonuçlanmamış etkinliklerde adaylıkları bulunmakta.

 

 

 

Yasin OKUYAN

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Yasin, teknoloji bağımlısı, edindiği bilgileri okurları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir