2018 Yılının En Çok Beklenilen Oyunlar Listesi

2018 yılında oyun platforumlarında satışa sunulacak, oyuncular tarafından beklenilen oyunları siz Tekno1 okurları için listeledik.


2018 yılı başlarında XBox One, Pc, PlayStation platformları için hazırlanmış, 2017 yılında beta olarak sunulmuş en çok oynanan oyunlar sıralamasına giren oyunlardan tutunda sadece trailer videolarını izleyerek bile büyük heyecan yaratan 2018 yılı en çok beklenilen ve takip edilen oyunlar haberimizin devamında listeledik. İşte 2018 yılı başlarında yayınlanacak oyunlar listesi.

 1. 1 Anthem


  Yapımcısı BioWare'in olan Anthem, Microsoft'un E3 konferansında tanıtılması ardından şuan için sadece PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformda oynanılabilecek. Anthem 2018 yılının bahar aylarında çıkacağını tahmin ediyoruz. 

 2. 2 Red Dead Redemption 2


  Yapımcısı Rockstar Games. Haliyle çok oyunculu bir platform üzerine kurulmuş, şuan için PlayStation 4, Xbox One platformlarında yayınlanan Aksiyon türü Western oyunudur. 

 3. 3 Spider - Man


  Spider-Man hayranlarına üzücü haber. Oyun sadece PlayStation 4 platformu üzerinde oynanılabilecek. Insomniac Games tarafından geliştirilen Spider-Man oyunu, Aksiyon türünde orjinal hikaye deneyimi yaşatan 2018 yılı oyunlar listemizde yer alıyor.

 4. 4 God of War - Be A Warrior


  Santa Monica Studios tarafından geliştirilen God of War - Be A Warrior, Aksiyon ve Macera tutkunları için PlayStation 4 üzerinde oynayabileceğiniz 2018 yılı oyunlar arasında yer alıyor. Santa Monica Studios tarafından yapılan resmi açıklama ile 31.12.2018 tarihinde çıkış yapacak.

 5. 5 Far Cry 5


  Far Cry hayranları, 2018 yılı sizin yılınız olabilir. Amerika, ve Orta Amerika‘daki Montana eyaletinde geçecek hikayesi ile faşizm dolu ve yobaz dindarlığın hüküm sürdüğü bu dönemde, özgürlüğü elde etmek için hayatta kalma konu alan aksiyon oyunu 2018 yılı çıkacak oyunlar listesinde yer alıyor. 

 6. 6 Days Gone


  Days Gone, sadece PlayStation 4 platformuna ait oyunlar arasında. Kıyamet sonrası dünyayı konu alan Days Gone 2018 yılı çıkacak oyun listemizde yer alıyor.

Sinan USLUER

Teknoloji yakından takip eden, okurlarına bu gelişmelerden haberden etmeyi seven yazılım üzerine işlerde görev almış Tekno1.net Yazarı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir